İstanbul Web Tasarım

istanbul web tasarım ajansı

Web tasarım da en yeni hizmetleri sunan Ticifox, İstanbul web tasarım noktasında da tüm müşterilerinin yanındadır. Şirketlerin, firmaların, işletmelerin veya kişisel hesapların tümü için en kaliteli tasarımlar hazırlanarak marka bilinirliği, tanınırlığı hızlı bir şekilde arttırılır. Yeni nesil web tasarımlarında çeşitli linklemeler ve çalışmalar yapılarak sitenin güçlü arama motorlarında ön plana çıkarılması sağlanır.

İşini titizlikle ve zamanına uygun şekilde yerine getiren Ticifox, en özel tasarımları sayesinde en verimli çalışmaları ortaya koyar. Yıllardır alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibi sayesinde çözüm arayan tüm sitelerin anında yanında olur. E-ticaret sitelerinin takıldıkları noktalarda onlara yardım ederek, çeşitli yollar gösterir. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları yaparak seçilmiş anahtar kelimeleri sitenize yerleştirir. Tüm bunlar sitenizin kısa zamanda kalitesini arttıracaktır.

Mobil Uyumlu Sitenize Kavuşun

Çağımızın en önemli araçlarından biri olan akıllı telefonlar internete girmenin en pratik yollarından birisidir. Durum böyle olunca gelişmiş bir siteye ihtiyaç duyulacaktır. Sitenin mobil cihazlardan kolay bir şekilde kullanılabilmesi için tasarımının sadeleştirilmesi gerekmektedir. Siteye mobil cihazdan girildiğinde tüm bilgiler açılmaya çalışırsa bu çok uzun zaman gerektirir. Bunun için tasarım sadeleştirilmeli, site hızı arttırılmalıdır. Bu gibi çalışmaların tamamı sizleri yoruyorsa ve nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız uzman ekibimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

UI ve UX Tasarım

Web tasarımı yapılırken ekiplerimiz UI ve UX tasarımı en iyi şekilde geliştirmeye çalışır. Bunun için sizden gelen fikirler de önemlidir. Fikirlerinizin gösterdiği izde hazırlanan tasarımlar sitenizin çok daha özel olmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte site alt yapısı sitenin çökmemesi ve uzun süre ayakta kalabilmesi için son derece önemlidir. Bu noktada bir web tasarım uzmanına ihtiyaç duyduğunuzda, yenilikçi alt yapımızla sizlerin yanında olabiliriz. Marka kimliğinizi yansıtan tasarımlar ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Özellikle e-ticaret siteleri müşteri sayısını ve kalitesini arttırabilmek için gelişmiş bir web tasarımına ihtiyaç duyacaktır.

SEO Uyumlu Tasarım

Web tasarımlarının Google gibi gelişmiş arama motorlarında öne çıkmasını istiyorsanız SEO kurallarına çok önem vermeniz gerekir. SEO kuralları birçok farklı özellikten oluşmuştur. Bu kurallara dikkat edildiğinde sitenin bilinirliği artacak ve daha çok ziyaretçi siteye giriş yapabilecektir. Bunun için ön sayfalara çıkılması yeterli olacaktır. SEO kurallarının tüm inceliklerini bilen ekibimiz sizlere bu noktada da çok etkili bir hizmet sunuyor. Arama motorlarının tüm avantajlarından hızlıca faydalanabilmeniz için tüm SEO kurallarını sitenizle entegre ediyor. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Marka Odaklı Web Tasarım

Markanızın bilinirliğini arttırmak istiyorsanız markanıza göre tasarımlar yapılmasını istemeniz yeterli olacaktır. Bu noktada marka logonuz ve renkleriniz tasarımlardaki yerini bulacaktır. Ekibimiz öncelikle bir taslak hazırlayarak size sunar ve sizin de fikrinizi alır. Bu sayede taslak gerçek bir siteye dönüşür. Sitenize ilk girecek olan kişi direkt olarak ne sattığınızı anlayacak ve hangi marka olduğunuzu görebilecektir. Bunun için gelişmiş bir web tasarımına ihtiyaç vardır. Bu noktada yıllardır mücadele eden ekibimiz sizlere en iyi ve en kaliteliyi sunacaktır.

Kişiye Özel Web Tasarım

Web tasarımı noktasında daha özel bir şeyler arayışındaysanız tam olarak doğru yerdesiniz demektir. Ticifox, binlerce özel tasarım sayesinde birçok siteyi üst noktalara taşımayı başarmıştır. Bunun için öncelikli olarak müşterinin isteği esas alınır. Müşteri istekleri dinlendikten sonra eksikler varsa müşteriye iletilerek çözüm yolları sunulur. Sonuç olarak tamamen benzersiz, kişiye özel tasarımlar ortaya çıkar. Kişiye özel tasarımların da ziyaretçi alabilmesi için gerekli çalışmalar yapılır.

Recommended Posts