Skip to content

Web Tasarım

Markanıza uygun hızlı ve modern web site tasarımları hazırlıyoruz.

araştırma ve analiz ikonu

Araştırma ve Analiz

Web site tasarımınıza başlamadan önce markanızı ve rakiplerinizi araştırıp standartlara uygunluğu için analiz ediyoruz.

tasarım ikonu

Tasarım

Markanızın kurumsal kimliğine ve ziyaretçilerinizin kolay kullanımına uygun şekilde web sitenizi tasarlıyoruz.

sunum ve revize ikonu

Sunum ve Revize

Sizin için özel olarak tasarlanan web sitenizi yayına almadan önce size sunuyoruz ve gerekli revizeleri yaparak hazır hale getiriyoruz.

artık hazırız ikonu

Artık Hazırız

Markanız için araştırmalar ve analizler sonucu özel olarak tasarladığımız web sitenizin revizeleri yapıldıktan sonra yayına alınması ile artık hazırız.

Ticifox Web Tasarım Hizmeti

Her zamana daha iyi bir web sitesini hak ediyorsunuz ve biz de size en iyisini sunduğumuzun garantisini veriyoruz...

SEO UYUMU

RESPONSİVE UYUMLU

UI / UX TASARIM

ROKET HIZINDA

RANDEVU SİSTEMİ

YÜZLERCE EKLENTİ

Markanız İçin En İyi Web Site Tasarımı

Ticifox web site tasarımlarındaki uzun yıllara dayanan deneyimini öncelikli olarak markanıza en uygun tasarımı kullanıcı deneyimini ön planda tutarak hazırlıyoruz. Kurumsal web siteleriniz mobil cihazların tüm ölçülerine uyumlu ve arama motorlarına uygun şekilde optimize edilir. Kullanıcı ara yüzü tasarımlarımız ziyaretçilerinizin web sitenizde gezinirken istedikleri bilgilere hızlıca ulaşıp markanızla etkileşimlerini arttırmaya yönelik tasarımlardır. Sektörünüze uygun bir çok eklenti ile sizde güçlü alt yapısı olan kurumsal web siteye sahip olabilirsiniz.

web tasarım

Web siteniz markanızın veya şahsınızın büyüyen dijital dünyadaki en önemli vitrinlerinden bir tanesidir. Yerli ve yabancı ziyaretçi kitlesi web sitenizin tasarımı, hızı ve işlevselliğine göre markanızın yansıttığı kimliği daha iyi tanımaktadır.

Ticifox firmalarınız için web ortamında binlerce kez kullanılan hazır temalar yerine ui/ux tasarımcılarımızın markanızın kurumsal kimliği ve hitap ettiği kitleye uygun şekilde tasarımlar hazırlıyor ve uzman yazılım ekibimiz de web sitenizi dijital dünyada aktif hale getiriyor.

Web tasarımı ve kodlama iki ayrı başlık altında incelenmektedir;

Web tasarım kurumsal veya kişisel web sitelerinizin ziyaretçiler tarafından gördükleri slider, menü, butonlar, içerik yazıları ve medya unsurları gibi bir tamamen görünümün bütününe denmektedir. 

Web tasarım kodlama ise yazılımcılarımızın tasarımcılarımız tarafından verilen tasarımları markanın ihtiyaçlarına uygun web site alt yapısı ve kodlama dili kullanarak kurumsal web sitenizi yayına hazır hale getirme işlemidir.

Kurumsal web tasarım firmanızın ihtiyaçlarına ve kurumsal kimlik yapısına uygun şekilde tasarımcılarımız tarafından tasarlanan ve yazılım ekibimiz tarafından temiz kodlama sistemi ile kodlanarak yayına alınan markanızın dijital dünyadaki bilinirliğini ve tanıtımını yapan yüzüdür. Kullanılan eklentiler ve entegrasyonlar, güçlendirilmiş alt yapı, hızlı deneyim ve yüksek optimizasyon yapısı ile kurumsal web sitenize hemen bugün sahip olabilirsiniz.

Blog site tasarımı firmalar ve şahıslar için kendi alanları ile alakalı makaleler paylaşıp hem tanıtımlarını yapmak hem de ziyaretçilerine bilgi verici içerikler oluşturmak için hazırladıkları blog sistem web tasarımlarına denmekte. Günümüzde bir çok marka hem kendi sitelerinin içerisinde oluşturdukları blog sistemi hem de yeni bir alan adı üzerine tasarlanan blog web siteleri oluşturmaktadır.

Tasarımcılarımız ve yazılımcılarımız markalar ve şahıs blogları için uygun alt yapı ve kodlama ile blog siteleri hazırlamaktadır.

Ui (Kullanıcı Arayüzü) tasarımı web sitenizde bulunan renk seçimi, buton şekilleri, görsel kullanımı ve içerik yerleşimi gibi bir çok sanatsal aktiviteyi içermektedir. Ui tasarımcıları 

 

Ux (Kullanıcı Deneyimi) tasarımı web site ziyaretçilerinizin sitenize ilk girdikleri andan itibaren son çıkışlarına kadar olan süreçteki tüm etkileşimlerini en kolay ve hızlı şekilde nasıl yapabileceklerini tasarlama sanatıdır.

E-Ticaret Projeleriniz İçin Uzman Partnerimiz E-Ticaret Dükkanı